Donație pentru spital

Vineri, 29 ianuarie 2016, Biroul de Asistență Socială din cadrul Protopopiatului Fetești, a donat către secția de Pediatrie a spitalului Municipal ,,Angel Saligny’’ Fetești, ajutoare materiale care au constat în: hăinuțe tricotate, jucării, scuetece de unică folosință și produse de igienă.

Acestea vor fi direcționate către mamele aflate în situații de dificultate, care se internează cu copiii în această secție, de către doamna Stremțeanu Alexandra –medic pediatru.

Doamna doctor a mulțumit Biroului de Asistență Socială din cadrul Protopopiatului Fetești, pentru sprijinul acordat, menționând sunt multe mămici care necesită un astfel de sprijin material pe perioada spitalizării.

A consemnat asistent social STANCHI LAURA-ALINA, Protopopiatul Fetești
Se încarcă
Se încarcă
0%
încărcat
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...